Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено Apple iPhone 12 mini 64GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам козметички сочуван Apple iPhone 12 mini 64GB, користен 13 месеци свкупно. Се продава со нови маска и заштитно стакло и со оригиналната кутија,

Цена, фиксна: 20000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1273

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно