Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Apple Ipad Pro 12.9 4th Комплет со Apple Pen

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
650 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Услужен оглас

се продава Apple Ipad Pro 12.9” model 2020-21 4th gen
Kupen lani od Istyle.
Малку користен, Одлична состојба

Доаѓа во комплет со Аpple Pen и футрола

View: https://youtu.be/tuZLLkBS5Vo?si=gWd3dpWQVuWd_RGt


Цена 650 евра

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
102
На врв Дно