Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
sneakysquid

Apple iPad Air 64GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Барам проценка за следниот уред iPad Air 64GB:


iPad Air 5 64GB меморија, повеќе информации на следниот линк: Apple iPad Air (2020) - Full tablet specifications

Купен е од Мобилекс, потекло UK.
Таблетот е користен помалку од 2 недели, купен ради кејф, во нова состојба е без гребантини и оштетувања. Со него доаѓа NextOne заштитна маска и NextOne Scribble Pen и офицјален полнач.

Има гаранција уште цела година(до 16.03.2024) интернационална и плус iStyle Comfort во случај да го однесете на сервис во iStyle.

Тие додатоци (маска, пенкало и осигурување ) се во вредност од 8570ден.

Локација: Берово/Скопје
078441362, Андреј

Информации

Автор
sneakysquid
Поднесена
Последна промена
Прегледи
173

Повеќе огласи од sneakysquid

На врв Дно