Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Apple i watch series 6 44mm GPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ve molam za procenka na saatov, dokolku odgovara procenkata uredot kje odi na prodazba.
Preostanata garancija do 14.06.2023, doagja so 4 remcinja, body case i originalen polnach
Sliki vo prilog

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
222

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно