Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Apple Akcija! iphone 11, 12, 13, 14. Najniski ceni vo Mk.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
265 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Денови на Apple. Најниски цени во мк. Телефоните не се експонати, и не се поправани. Сите телефони следуваат со кутија, проспекти. Не се отварани/поправани. Со Фабричко пакување.


Iphone 11 64gb
Во кутија
Најниска Цена 16.490 ден

Iphone 12 64gb 86-90%
Во кутија
Цена 349 евра

Iphone 12 128gb 86%-90%
Во кутија
Цена 369 евра

Iphone 13 (128gb) 92%
Со кутија
Цена 520 евра

Iphone 14 plus 128gb 100% Health battery
Во кутија
Стар 2 недели
Со 11 месеци гаранција 689 евра

Гаранција на 11, 12, 13 по 3 месеци.
Гаранција на 14 plus 11 месецј
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
450
На врв Дно