Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spawny

Apple Airtag

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.200 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат 2 нови Аиртага, неотпакувани и некористени. Дојдоа како дел од пакување со 4. Мене ми требаа две и затоа ги продавам.

Цената е 2200 MKD за 1 Аиртаг, 4.000 за двата.

Информации

Автор
Spawny
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
107

Повеќе огласи од Spawny

На врв Дно