Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spamalot

Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.

  • Уау
Реакции: dzunko

Информации

Автор
Spamalot
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
242

Повеќе огласи од Spamalot

На врв Дно