Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Apple 20W USB-C Charger

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.400 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://setec.mk/index.php?route=product/product&product_id=50548
Продавам оригинален адаптер купен од Сетек пред 2 месеци скоро. Гаранција уште ~10 месеци. Користен вкупно 10тина пати и тоа е тоа. :)

Цена: 1.400 денари.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
813

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно