Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
HardCorec

Aorus B450 & Ryzen9 3900X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Дечки ми треба проценка на следниов хардвер:

Матична: B450 AORUS M
Процесор: Ryzen 9 3900X
Рам: Crucial Ballistix Elite 4x4gb

Користени во домашни услови.
Гаранција: НЕМА

Информации

Автор
HardCorec
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
380

Повеќе огласи од HardCorec

На врв Дно