Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

AOC Gaming monitor 24G2SPAE 165hz IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам многу малку користен скоро нов монитор , купен пред месец дена, со гаранција од 2 години и кутија со сите кабли внатре.

165hz IPS Panel
24 inch
G-SYNC

ЦЕНА : 7000 Денари

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
603

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно