Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

AOC CQ27G2U 2K 144Hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://eu.aoc.com/en/gaming/products/monitors/cq27g2u-bk
Оди на продажба мониторот, бидејќи сакам да се подновам или со поголем или со IPS екран. Купен на Април 2021, гаранција има преостанато уште година и пол некаде. (3 години гаранција)

Состојба: 10/10.

Комплет кутија и се што дојде со него. Може проба на лице место или по карго со претходно снимено видео и каргото на Ваш ризик.

Замена само за 2К IPS 27" или поголемо, нормално со моја доплата.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rejzerot

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
587

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно