Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Antec Edge 550w Modular

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам напојување Antec Edge 550w Modular,напојувањето е потполно исправно,без никакви проблеми,доаѓа со сите кабли.Го продавам поради надоградба,може да тестирате на мој компјутер што сакате.Напојувањето нема гаранција да напоменам,и не праќам по карго,преземање само Скопје.

Контакт ПП
Цена 2000 денари

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
131

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно