Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Android Box T95

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам Android Box T95, нов, без гаранција.
4/32гб меморија

Имам повеќе парчиња на лагер.

Цена: 2.000 денари

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
67

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно