Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SapunK

AMD Wraith Stealth

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Кулерот дојде со Р5 5600, не е воопшто користен.

Информации

Автор
SapunK
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
175
На врв Дно