Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Psycore

АMD Wraith Stealth Cooler AM4

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Се подарува Wraith Stealth Cooler АМ4 изваден од Ryzen 3600. Би требало да компатибилен со сите AM4.
@Astro доколку има некоја комбнација да оди во донаторски компјутер, пиши ќе ти го донесам.
51WRZNwDX7L._AC_SY450_.jpg

Информации

Автор
Psycore
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
595

Повеќе огласи од Psycore

На врв Дно