Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено AMD Wraith кулер, нов

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
400 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Кулер за AM4. Нов, дојде со R5 1600.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
323

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно