Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
The_Witch_Hunter

AMD Ryzen™ 7 5800X

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
14.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-7-5800x
Се продава AMD Ryzen™ 7 5800X со локална гаранција до 21/04/2024.
Цена 250 EUR, односно 15375 MKD.

Информации

Автор
The_Witch_Hunter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
255

Повеќе огласи од The_Witch_Hunter

На врв Дно