Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Costigan_Jr

AMD Ryzen 7 1700 (BOX)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.amd.com/en/products/cpu/amd-ryzen-7-1700
Продавам AMD Ryzen 7 1700, во фабричкото пакување и гратис нов Wraith Stealth (воопшто не користен, со фабричка термална паста на него).

Користен на фабрички сетинзи за домашна употреба и лајт гејминг, а се продава поради направена надградба.

Има простор за договор околу цената.

  • Ми се допаѓа
Реакции: Fatal1ty_

Информации

Автор
Costigan_Jr
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
380

Повеќе огласи од Costigan_Jr

На врв Дно