Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

AMD Ryzen 5 3600X tray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам 30 процесори AMD Ryzen 5 3600X tray користени околу годинаипол. Гаранција 1 месец.

Цена, фиксна: 8000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
269

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно