• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Ticklah

AMD Ryzen 3 2200G

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво,

Ми треба итно замена за АMD Ryzen 3 2200G, може ист, може малце појак само ми е битно да има интегрирана графичка пошто ќе се користи за офис компјутер.
Преферирам да биде околина на Скопје или Куманово зошто ми треба утре што е можно порано.

Информации

Автор
Ticklah
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
65

Повеќе огласи од Ticklah

На врв Дно