Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

AMD Конфигурација

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
18.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава комплет конфигурација:
CPU: Ryzen 3 1200AF
MB: AsRock B450 Pro4 R2.0
GPU: Asus RX570 4GB
RAM: 2x4GB Gskill
SSD: 120GB Kingston
HDD: 500GB Toshiba
PSU: Deepcool DA600 Bronze
CASE: Deepcool Matrexx 55
Case Fans: Deepcool Gabriel.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Последна промена
Прегледи
191

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно