Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
outsider

AMD FX-6300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава процесорот, праќам по карго на ваш сопствен ризик.

Информации

Автор
outsider
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
240

Повеќе огласи од outsider

На врв Дно