Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
bristlebac

AMD A-4-5300

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Подарувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Процесорот се вртка по дома, можеби на некој ќе му заврши работа.

Информации

Автор
bristlebac
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
155

Повеќе огласи од bristlebac

На врв Дно