Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
М

Amazon Fire TV CUBE / Fire TV Stick 4K Max 8GB / 16GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://developer.amazon.com/docs/fire-tv/device-specifications-fire-tv-cube.html?v=ftvcubegen3
4x - Fire TV Cube (3rd Gen) - 8500 Den
4x - Fire TV Stick 4K Max (2nd Gen) 16GB - 4200 Den
4x - Fire TV Stick 4K Max (1st Gen) - 3500 Den


Кликнете на имињата на стиковите за да добиете повеќе информации за генерација и спецификација на истите.

Контакт телефон: +389-70-646-828

Информации

Автор
Миодраг Г.
Поднесена
Последна промена
Прегледи
118

Повеќе огласи од Миодраг Г.

На врв Дно