Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Amazon Echo Dot 3rd Gen.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Се продава по нашки „Алекса“ - 3та генерација од Амазон. Боја како на сликата, со малце прашина :D

Локација Скопје и преферирам лично подигнување.


Информации

Автор
stefan_mkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
326
На врв Дно