Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Антониј.К

Продадено Amazfit GTR 48mm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Го продавам горе наведениот смарт часовник, во супер зачувана состојба без знаци на користење.
Гаранцијата му е истечена во Мај отприлика.
Не е користен за спорт. Чисто само за дневна употреба.

Батерија околу 10 дена.
Имам се за него, како и оргинален полнач.
Со гратис ремчиња.

5.000 денари

Информации

Автор
Антониј.К
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
310

Повеќе огласи од Антониј.К

На врв Дно