Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
undergrounde

Amazfit band 5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.amazfit.com/en/band5
Amazfit band 5, 2 парчиња, црна боја, нови, неупотребени
Едниот е без кутија

Информации

Автор
undergrounde
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
612

Повеќе огласи од undergrounde

На врв Дно