Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

All in One PC HP 200 G3: i5 8gen, 8GB DDR4, 256GB NVMe, 22" FHD IPS

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам безпрекорно сочуван All in One компјутер HP 200 G3: i5 8gen, 8GB DDR4, 256GB Samsung NVMe, DVD-RW, 720p camera, WiFi, 22" Full HD IPS display
Доаѓа со исчистено ладење и со тазе променета термална паста, како и свежо инсталиран оперативен систем.

Гаранција 1 месец
Цена, фиксна: 17000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
113

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно