Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Alienware AW3423DWF QD-OLED Gaming Monitor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
48.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам монитор Dell Alienware AW3423DWF, купен почеток на април оваа година, користен вкупно околу 2 месеци. Мониторот е во беспрекорна состојба и нема никаква забелешка при работа. Има гаранција од жирафа. Ви нудам опција целосно да го тестирате кај мене дома во секој момент. Не испраќам по карго поради деликатноста на производот. Локација: Прилеп.

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Последна промена
Прегледи
135

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно