Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Alienware AW2720HFA

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам нов неотпакуван (factory sealed) Alienware AW2720HFA.
Нема писмена гаранција, но сносам одговорност за рефундација или замена за нов доколку има некоја забелешка out-of-the-box.

Diagonal Viewing Size: 68.5 cm/ 27 Inches
Panel Type: Fast IPS
Maximum Preset Resolution:
1920 x 1080 at 240Hz
Contrast Ratio:
1000: 1 (typical)
Brightness: 350 cd/m² (typical)
Response Time(typical): True 1ms (gray to gray)
Color Gamut (typical): sRGB 99%
Features: AMD Free-Sync™, AlienFX™ Lighting
Connectivity:
2 x HDMI (v2.0), 1 x DP 1.2, 1 x USB 3.0 upstream port (Rear), 2 x USB 3.0 Downstream port (Rear), 2 x USB 3.0 Downstream port (Front bottom), 1 x Headphone-out jack (Front Bottom), 1 x Audio Line-out jack( Rear)

16.000 денари
15.000 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luca Toni

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1935

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно