Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Alienware AW2720HFA

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
16.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Користен е неколку часа, има 2.5 години гаранција од ITD. Со кутија и сите додатоци како од продавница.
16.000 денари
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luca Toni

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
231

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно