Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Alienware 27 inch AW2723DF 2K 240hz IPS

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
33.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво дечки се продава мониторов што е употребуван многу малце помалце од месец дена , купен од анхоч со 3 години писмена гаранција мислев ке го употребувам за гејминг ,ми се сменија плановите.Одличен колор има мониторов.Без мртви или заглавени пиксели.Чувам кутија и кабли.


ЦЕНА : 33.000 денари.

IPS 240Hz 2560x1440 Resolution
27 inch Screen

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
615

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно