Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
blackfen1

Активни монитори KRK Classic 5

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
20.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продаваат пар активни монитори KRK Classic 5.

Купени во Ноември 2022, многу многу ретко ги палам и скоро ич не ги користам, па затоа и се продаваат.

Цена за двата монитори: 20.000 денари

Информации

Автор
blackfen1
Поднесена
Последна промена
Прегледи
249

Повеќе огласи од blackfen1

На врв Дно