Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
omegaRED

Продадено AKKO Neon PBT DoubleShot капачиња

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.800 ден.
Истекува

Опис

Продавам сет АККО Neon PBT DoubleShot капачиња за механичка тастатура. Многу квалитетни и со супер звук, MDA профил (кој мене лично баш ми одговара), 227 капачиња вкупно.

Купени пред ~месец дена, без никакви траги од користење, во кутија како што се купени + keycap puller.set-keycap-akko-neon-pbt-double-shot-mda-profile-227-nut.jpg


Цена 1.800 денари.

Информации

Автор
omegaRED
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
335

Повеќе огласи од omegaRED

На врв Дно