Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Акција со Најголеми попусти досега! Мобилни телефони Аpple, Samsung, SmartWatch, Лаптопи

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
6.990 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Сега е вистинско време да се подновите со нов Smart уред по акциска цена.
Акција со дополнително намалени цени.

Лаптопи

1. Lenovo Thinkpad T440S (3 парчиња)

Intel Core i5 4300
12GB RAM
180GB SSD
14" Display Touch
HD Camera
Dvd RW

Цена 115 eвра

2. Hp elitebook ( 2 парчиња) останато 1 парче

Intel core i7 6500
8GB DDR4
120GB SSD
Intel HD 2Gb
13.3" Display

Цена 179 eвра

3. Dell inspiron 3793 ( 1 парче)

Intel core i3 10 генерација
8GB Ram DDR4
256GB SSD Drive
Intel UHD 4GB
17.3 inc FHD 1920x1080

Екстра цена 12.990 денари

4.Gateway USA GWN156 (3 парчиња) 2 парчиња останато

Intel core i5 (10 генерација)
16GB Ram DDR4
256GB SSD Drive
Intel UHD 4GB
15.6 inc FHD

Цена 13.990 ден

5. Gateway USA GWN156 ( 1 парче)

Intel core i7 генерација 10
16GB Ram DDR4
256GB SSD Drive
Intel UHD 4GB
15.6 inc FHD

Цена 15.990 ден


6. Macbook Air M1 13" ( 8 парчиња)
7 дадени, ( 1 останат)

Цена од 35.990 денари + apple додатоци од 30 до 70% попуст ( USB докинг, торби, футроли, Magic Моuse, Аir Pods)

Смарт часовници


1. Smart Watch Samsung Galaxy 5 44mm ( 2 парчиња)
Екстра Цена 10.390 денари

2. Smart Watch Samsung Galaxy 6 40mm ( 1 парчe)
Екстра Цена 14.390 денари


3. Smart Watch Samsung Galaxy 6 44mm ( 1 парчe)
Екстра Цена 15.590 денари


Мобилни телефони

Користени телефони/ Не се експонати (со намалени цени)
Одлична состојба со гаранција

1. Apple Iphone 13 Pro 128GB ( 2 парчиња) останато 1 парче
бои (Silver)

Цена 67.990 денари

Екстра Цена 40.590 денари

2. Apple Iphone 14 plus 128GB ( 2 парчиња) останато 1 парче
бои (Blue и White) ( apple гаранција 7 и 10,5 месеци)

Цена 65.990 денари
Екстра Цена 39.990 денари


Нови Мобилни телефони со големи попусти


1. Samsung Galaxy S22 (24 месеци гаранција)

Цена 38.490 денари

Екстра Цена 27.490 денари


2. Apple Iphone 14 plus 128GB (12 месеци гаранција) ( 2 парчиња)
бои (Blue и Midnignt) 1 парче останато

Цена 65.990 денари
Екстра Цена 44.490 денари

3. Apple Iphone 13 Pro 128GB (12 месеци гаранција) ( 2 парчиња) 1 парче останато
боја (Graphite Black)

Цена 67.990 денари
Екстра Цена 47.590 денари

4. Samsung Galaxy S23 Plus (24 месеци гаранција) 1 парче
Боја (Black)

Цена 65.990 денари
Екстра Цена 38.990 денариНаскоро пристигнуваат!!!
  • нови Аpple Iphone 14 Pro и
  • користени лаптопи Lenovo Ideapad 3 Core i5 ( 10 генерација)

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1326

Повеќе огласи од Dinamit

На врв Дно