Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Aкција на Мобилни телефони Samsung, Аpple голем избор како нови во кутија

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
9.490 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат малку користени телефони.
Користени еден период, потоа вратени во кутија.
Сите мобилни се одлично сочувани, без траги на користење.
Сите мобилни се со кутија
Сите мобилни се со оригинал пакување

Не се отварани, поправани, не се експонати.

Samsung Galaxy A52s 9.490 денари (без кутија, гратис оригинал полнач)
Samsung Galaxy S20 Plus 14.990 денари (комплет во кутија, купен во МК со фолии)
Samsung Galaxy S22 370 evra (комплет во кутија, купен во МК со фолии)
Samsung Galaxy S21 Ultra 12/128GB 390 evra (комплет во кутија, купен во МК Не е експонат)
Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256GB 420 evra (комплет во кутија, купен во МК Не е експонат)
Apple Iphone 13ProMax 128GB 90%
630 evra (комплет во кутија)
Apple Iphone 14 Pro 128GB 92% 750 evra ( комплет во кутија, купен во МК Не е експонат)
Apple Iphone 14 Pro 256GB 90% 790 evra ( комплет во кутија, купен во МК Не е експонат)
Apple iphone 14 Pro 256GB 96% 810 evra ( комплет во кутија, купен во МК, не е експонат)


На кого му треба, практично нов телефон, сега има добра прилика...
Гаранција 6 месеци.
Цени фиксни. Попуст само ако се земат 3 или повеќе парчиња

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
489
На врв Дно