Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Martin Arsov

Продадено AirPods pro 2nd gen

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам AirPods pro 2nd gen неотпакувани.
Може проценка па ке оформиме цена.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Martin Arsov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
124
На врв Дно