Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Tose1991

Продадено Adata XPG SPECTRIX D80 DDR4 8GB 3600MHZ RGB и Samsung dual wireless charger

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
1.Продавам рам меморија Adata XPG SPECTRIX D80 DDR4 8GB 3600MHZ RGB Liquid Cooling. Рамот е користен 1 месец,доаѓа со 5 години македонска гаранција.Има Liquid Cooling и RGB осветлување кое можете да го менувате преку апликација.
Цена 1500 денари фиксно

2.Продавам оргинален Samsung dual wireless charger кој може истовремено да полни телефон и smart watch часовник.Компактибилен е со сите galaxy телефони, samsung buds и сите модели на IPhone, apple airpods.Доаѓа комплет со кабел и адаптер.Користен неколку месеци
Цена 1700 денари фиксно

Праќам и по карго

Локација Скопје
075863457

Информации

Автор
Tose1991
Поднесена
Последна промена
Прегледи
244

Повеќе огласи од Tose1991

На врв Дно