Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Serko

ADATA DDR4 2x4GB 2800 MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава рам 2x4GB 2800 MHz како на сликата, рамот е во одлична состојба, може да се направи memory test во секое време.
Рамот е од конфигурација, купено од член на форумов.


Пишете ми во инбокс.

Информации

Автор
Serko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
273

Повеќе огласи од Serko

На врв Дно