Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spamalot

ADATA 32GB (4 x 8GB) Low voltage 1.35v DDR3 1333 Gaming Series CL9

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам 4 парчиња ADATA 8GB DDR3 Low Voltage 1.35v Gaming series CL9

2000 Мкд парче

Информации

Автор
Spamalot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
139

Повеќе огласи од Spamalot

На врв Дно