Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Адаптер за монитор, 12V 3.5A

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
500 ден.
Истекува

Опис

Продавам адаптер за монитор 12V 3.5A, конектор 5,5mm
500 денари

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
145

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно