Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Acer S191HQL 47 cm

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://asianic.com.ph/product/acer-s191hql
Продавам монитор Acer S191HQL 18.5 инчи,монитор е користен во непушачка просторија,работи перфектно без никакви проблеми,со мониторот давам и конвертер од vga во hdmi.По карго не праќам затоа што немам кутија од мониторот,слики во прилог од мониторот.

Цената е 1500 денари

Контакт во ПП.

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
182

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно