Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Acer predator gaming laptop PH315-53

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
350 €
Истекува

Опис

Продавам гемерски лаптоп Acer predator gaming laptop PH315-53,
Спецификации во продолжение:

Display 15.6inch 144hz
CPU - i5 10300h 4 cores
GPU - RTX 2060
RAM 2x8gb 2933MHz
SSD - 230gb


Лаптопот e користен 2 години, ама функционира 100% како што треба и е во добра состојба. Све е исто како што беше кога беше купено освем што има скршен пластичен дел доле лево до екранот, но тоа нема никакво влијание врз перформансите бидејќи е само пластичен дел. Може да се види на лице место!!!

Инфо 072204604

Информации

Автор
Max Jonovski
Поднесена
Последна промена
Прегледи
75
На врв Дно