Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Acer Laptop SFX14 5800U RTX3050

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
 1. Да
Карго
 1. Да
Дечки една проценка ако може за следниов лаптоп кој што е упален 2 пати , излезе дека не ми треба па би сакал да се продаде, со гаранција од нептун купен од тамо пред 2 месеци.

 • Full HD IPS Panel
 • Ryzen 7 5800U
-16 GB DDR4
 • RTX 3050 4 GB
 • 512GBSSD

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Последна промена
Прегледи
351

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно