Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Rejzerot

Продадено Acer HN274H 120hz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам потполно 100% исправен 27 инчен монитор Acer hn274h кој има 120hz refresh rate (само преку dvi можете да добиете 120hz),мониторот е користен во непушачка просторија,одличен за секоја намена.На мониторот фали копчето за исклучување,при транспорт падна,но не е никаков проблем при користење.Сликите се од мониторот,доколку сакате да се прати преку карго,иде на ваша одговорност.

Цена форумска 3000 денари ФИКСНА,контакт и повеќе инфо во пп.

Без замени ве молам

Информации

Автор
Rejzerot
Поднесена
Последна промена
Прегледи
690

Повеќе огласи од Rejzerot

На врв Дно