Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dreamson

A4Tech Mouse XGame XL-747H Проценка

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://gjirafa50.mk/maus-a4tech-xl-747h-i-kafte
Сакам да го продадам маусот бидејќи не го користам.

Се однесува за A4Tech Mouse XGame XL-747H, користен е само неколку пати и така ми стои.

Да не поставувам слики, бидејќи е како нов и работи без никаков проблем.

Кутијата ја имам ако на некој и таа му треба, но малку е оштетена.

Барам проценка.

Контакт 078/504 415 Зоран Кичево, или пп.

Информации

Автор
dreamson
Поднесена
Последна промена
Прегледи
147

Повеќе огласи од dreamson

На врв Дно