Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

A-Data SM2P41C3 NVMe Gen.4 x4 2230

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1.200 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам нови NVMe SSD А-Data SM2P41C3 NVMe Gen.4 x4 2230, извадени од нови лаптопи поради надградба со поголеми.

Гаранција 1 година.
Цена, фиксна: 1200
075 437-061, Кирил
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
211

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно