Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

Продадено 8700k, ASRock Z390 Phantom Gaming 7, 16Gb RAM 3600mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Ќе ве замолам за проценка на:
Intel 8700k (Користен сток) - Нема гаранција
ASRock Z390 Phantom Gaming 7 - Гаранција до 07.05.2023 во Нексио.
G.Skill Ripjaws V 3600mhz CL16 2x8 - Треба да ја побарам гаранцијата.

Користени за гејминг и без никакви проблеми.
Се продаваат поради апгрејд.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
355

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно