Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
spanska

5x Sandisk x600 128gb М2 SSD

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
750 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Потполно исправни со 100% health.
Цена 750 ден од ССД

Ако некој е заинтересиран ПП за слики од Хард Диск сентинел

Информации

Автор
spanska
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
156

Повеќе огласи од spanska

На врв Дно