Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gamer-eddie

5800X3d со гаранција

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
како што пишува am4 5800x3d со гаранција смо еднаш користен
  • Ми се допаѓа
Реакции: Isak Keyten

Информации

Автор
gamer-eddie
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
194

Повеќе огласи од gamer-eddie

На врв Дно